Kategórie

Informácie

Certifikovaný obchod – overený zákazníkmi

 

Zlatý certifikát – Overené zákazníkmi

Rok  2017 nám praje! V júli sme obdržali ocenenie - zlatý certifikát, na ktorý sme mimoriadne hrdí. Podmienky získania zlatého certifikátu sú extrémne prísne. V súčasnosti sme navyše jediný obchod s darčekovým segmentom, ktorý je držiteľom tohto najprestížnejšieho ocenenia. Pravidlá, ktoré sme museli splniť si môžete prečítať po kliknutí sem.

 

Nakupuj bezpečne - Certifikát

Hovorí sa, že show musí pokračovať, a preto na sebe neustále pracujeme. Začiatkom roka 2017 sme získali certifikát od asociácie Nakupujbezpečne.sk, na ktorý sme mimoriadne hrdí. Náš e-shop bol podrobený hĺbkovým auditom, čoho výsledkom bolo ocenenie certifikátom č. C0694/2017. Viac informácií sa dozviete po kliknutí sem.

Pricemania certifikát – overený obchod

V roku 2016 sme získali ďalšie prestížne ocenenie Pricemánia.sk – overený obchod. Za takmer 7-ročnú existenciu sme tak dokázali nemožné a v kvalite a spokojnosti sme prekonali všetky obchody z darčekového segmentu. Pretože robíme čo nás baví a baví nás čo robíme. Sme jednotka hlavne vďaka vám! Viac o našom ocenení z Pricemánie sa dozviete po kliknutí sem.

 

Modrý certifikát - Overené zákazníkmi

V roku 2013 sme získali prestížny certifikát, ktorý nám udelil najväčší nezávislý porovnávač na Slovensku, Heuréka.sk. Vďaka prvotriednym službám, vysokej kvalite produktov, milej a ochotnej komunikácii sme sa stali spoľahlivý a najväčší internetový obchod s originálnymi darčekmi široko-ďaleko. Viac o našom ocenení z Heuréky sa dozviete po kliknutí sem.

 

Už viac ako 60 tisíc zákazníkov 

Áno, už od roku 2009 nám svoju dôveru prejavili desaťtisíce spokojných zákazníkov z celého Slovenska. Nájdete u nás viac ako 3 500 netradičných darčekov, ktoré máme skladom a odosielame ich ihneď.

 

Čo o nás napísali samotní zákazníci 

  • Rýchle dodacie služby, ústretovosť, milé jednanie, kvalitný tovar, nízke ceny. Kristína z Bratislavy.

 

  • Trochu sa mi nepáčila farba, avšak na druhý deň som mala inú farbu, ktorá sa mi už páči. Za výmenu som nič neplatila, takto by to malo vyzerať. Tatiana z Martina

 

  • DORUCENIE TOVARU DO ZASIELKOVNE BLIZKO BYDLISKA. Vrelo odporucam. Martina z Topoľčian

 

  • dobra mobilna stranka, dalo saplatit online cez kartu, obchod spolupracoval so zasielkovnou a tovar som mal hned na dalsi den aj ked som z vychodu. Tomáš z Prešova

 

  • super obchod, dobry pristup k zakaznikovi, vzdy som bol informovany o stave objednavky, rychle dorucenie aj s moznostou dorucenia vecer. Andrej z Nitry.

 

  • Tento obchod je dobrý, veci, ktoré som nakúpila boli také, ako ich prezentovali a určite by som odporučila aj ostatným, aby tu nakupovali. Jarmila zo Žiliny.

 

  • Okrem iného rozkošná komunikácia. cena, rýchlosť, komunikácia, doručenie, všetko super. Štefan z Bardejova.

 

  • Nesedela mi veľkosť, no vymenili mi tovar v priebehu 48 hodín, čo ma prekvapilo. Väčšinou sa s tým e-shopy naťahujú aj niekoľko týždňov. Tusom videla, že ak sa chce, všetko je možné. Palec nahor! Dada z Nového mesta.

 

Všetky hodnotenia sú overené a napísané našimi zákazníkmi. Zákazník, ktorý u nás nenakúpil nemá navyše možnosť pridať hodnotenie, čím je autenticita týchto referencii nespochybniteľná. Ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze z Heuréky alebo tomto odkaze z Pricemánie.