Kategórie

Informácie

Osobný odber

Osobný odber - Zásielkovňa po celej SR: 2,30 €

V prípade, ak Vám nevyhovuje čakanie na kuriéra či chodenie na poštu, vyberte si rýchly osobný odber v sieti pobočiek spoločnosti Zásielkovňa. Len na Slovensku sa nachádza stovka pobočiek , kde Vám objednaný tovar vydáme len po nadiktovaní čísla objednávky. Každá pobočka má dobrú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou, autom, vlastné parkovisko pred predajňou a za tovar môžete zaplatiť aj v hotovosti. Čaká vás personalizovaný a milý prístup a žiadne rady. Aktuálny zoznam pobočiek, ako aj otváracie hodiny či dostupnosť parkovania a MHD sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

 

Hlavné výhody osobného odberu 

  • Nečakáte v radoch a vybavia vás vždy prednostne
  • Akonáhle bude tovar pripravený k vyzdvihnutiu, príde vám SMS-ka
  • Tovar môže prevziať aj vami poverená osoba
  • Lacný spôsob doručenia už od 2,30€
  • Tovar na vás na pobočke počká 10 dní
  • Parkovanie pred pobočkou a dobrá dostupnosť MHD

 

Kedy mi bude objednaný tovar doručený? 

Na stránke konkrétneho produktu zobrazujeme presný dátum doručenia pre každého jedného prepravcu, vrátane osobného odberu v Zásielkovni. V prehľadnej tabuľke sa tak vždy dozviete termín doručenia požadovaným prepravcom. Dátum doručenia sa tiež zobrazuje v nákupnom košíku vedľa každého prepravcu.

 

Aké ďalšie metódy doručenia môžem pri nákupe využiť? 

Môžete si vybrať rýchleho a spoľahlivého kuriéra, večerné doručenie v Bratislave či doručenie balíka na Slovenskú poštu. Viac informácií ako aj ceny dopravy nájdete v časti „Možnosti doručenia“ alebo po kliknutí na tento odkaz.