Hodiny a budíky

Najpredávanejšie darčeky

Organizér na hodinky 6ks - rozbalený

D3125/MAC

Nové - záruka 2 roky

Patríte medzi vášnivých milovníkov či zberateľov hodiniek? Máte ich doma veľa a radi by ste pre ne našli lepšie miesto, ako ich povaľovať v šuplíku alebo skrinke? Potom tento praktický organizér na hodinky je ten pravý pomocník pre Vás. Šikovný a skladný organizér poskytuje priestor pre Vašu zbierku hodiniek, ktoré budú v bezpečí a nehrozí im žiadne poškodenie. Praktický organizér ocení každý, komu na svojej zbierke hodiniek záleží a chce ich ochrániť a zároveň elegantne uskladniť.

 

Upozornenie. Tento produkt bol za účelom nafotenia rozbalený. Produkt je ako nový, bez poškodenia a s 2-ročnou zárukou.

Viac informácií

Tento produkt je momentálne vypredaný.

12,49 s DPH10,41 € bez DPH

Popis a špecifikácia produktu

Patríte medzi vášnivých milovníkov či zberateľov hodiniek? Máte ich doma veľa a radi by ste pre ne našli lepšie miesto, ako ich povaľovať v šuplíku alebo skrinke? Potom tento praktický organizér na hodinky je ten pravý pomocník pre Vás. Šikovný a skladný organizér poskytuje priestor pre Vašu zbierku hodiniek, ktoré budú v bezpečí a nehrozí im žiadne poškodenie. Praktický organizér ocení každý, komu na svojej zbierke hodiniek záleží a chce ich ochrániť a zároveň elegantne uskladniť.    Do organizéru je možné vložiť 6ks hodiniek Rozmery jednej priehradky: šírka 4,5cm a dĺžka 9,5cm   Upozornenie. Tento produkt bol za účelom nafotenia rozbalený. Produkt je ako nový, bez poškodenia a s 2-ročnou zárukou.

Hodnotenia od zákazníkov (0)

 
Organizér na hodinky 6ks - rozbalený

Organizér na hodinky 6ks - rozbalený

Patríte medzi vášnivých milovníkov či zberateľov hodiniek? Máte ich doma veľa a radi by ste pre ne našli lepšie miesto, ako ich povaľovať v...

Write a review !Tento produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Pripíšte si prvenstvo a napíšte jeho krátke hodnotenie.


Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 Ďalších vecí, ktoré by ste určite mali vidieť