Kuchyňa

Najpredávanejšie darčeky

Samozatváracia sieť proti hmyzu 210 cm typ 2

D4079

Nové - záruka 2 roky

Každý určite pozná tie nepríjemnosti s otravným hmyzom, ktorý Vám rád potrápi život hlavne na jar alebo v lete. Ak máte záhradu a radi by ste si nechali otvorené dvere von, potom máme spôsob, ako to dosiahnuť aj bez vniknutia otravného hmyzu do vášho príbytku. Samozatváracia sieť proti hmyzu je ten najlepší spôsob, ako zabrániť akémukoľvek hmyzu, aby prenikol do Vášho obydlia a vy pri tom môžete mať otvorené dvere dokorán. Túto šikovnú sieť ľahko nainštalujete v priebehu dvoch minút do dverí vášho domu alebo balkóna. Navyše nemusíte riešiť žiadne zapínanie a rozopínanie. Sieť má totiž silné magnety, vďaka ktorým sa sama zavrie. Užívajte si čerstvý vzduch!

Viac informácií

Tovar máme na sklade

  • Poštovné už od 2,30€ kdekoľvek v SR
  • Nakúpilo u nás už viac ako 100-tisíc spokojných zákazníkov
  • Garantujeme vašu maximálnu spokojnosť
  • Potrebujete poradiť? Zavolajte nám na 02/33331063

Orientačný dátum doručenia ak objednáte teraz (platí na 99 %):
PrepravcaOrientačný dátum doručenia
Doručenie na adresu kuriéromPondelok 21.01.2019
Doručenie na Slovenskú poštuPondelok 21.01.2019
Osobný odber - ZásielkovňaPiatok 18.01.2019

3,13 s DPH2,61 € bez DPH

Popis a špecifikácia produktu

Každý určite pozná tie nepríjemnosti s otravným hmyzom, ktorý Vám rád potrápi život hlavne na jar alebo v lete. Ak máte záhradu a radi by ste si nechali otvorené dvere von, potom máme spôsob, ako to dosiahnuť aj bez vniknutia otravného hmyzu do vášho príbytku. Samozatváracia sieť proti hmyzu je ten najlepší spôsob, ako zabrániť akémukoľvek hmyzu, aby prenikol do Vášho obydlia a vy pri tom môžete mať otvorené dvere dokorán. Túto šikovnú sieť ľahko nainštalujete v priebehu dvoch minút do dverí vášho domu alebo balkóna. Navyše nemusíte riešiť žiadne zapínanie a rozopínanie. Sieť má totiž silné magnety, vďaka ktorým sa sama zavrie. Užívajte si čerstvý vzduch a zabudnite na všetok ten dotieravý hmyz. Samozatváracia sieť proti hmyzu je originálny darček do každej domácnosti a na záhradu či balkón.

 

  • Rozmery: 210 x 95 cm
  • Sieťou môžu prechádzať aj Vaši domáci miláčikovia
  • Vhodná aj pre šírku dverí 75 a 85cm. Nutné však jemne upraviť obvod siete priloženým suchým zipsom. Upozorňujeme, že tento úkon je potrebné vykonávať s dávkou jemnosti a zručnosti.
  • Farba mix čierna

Hodnotenia od zákazníkov (0)

 
Samozatváracia sieť proti hmyzu 210 cm typ 2

Samozatváracia sieť proti hmyzu 210 cm typ 2

Každý určite pozná tie nepríjemnosti s otravným hmyzom, ktorý Vám rád potrápi život hlavne na jar alebo v lete. Ak máte záhradu a radi by ste si...

Write a review !Tento produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Pripíšte si prvenstvo a napíšte jeho krátke hodnotenie.


Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 Ďalších vecí, ktoré by ste určite mali vidieť